Tagad
Apskati jaunumus un kolekciju vai uzzini vairāk par Zuzeum ēku.
Izvēlne

Zuzeum
jau notiek

Dāvanas tiem, kas zina, ka māksla ir grūta, meklējiet mūsu veikalā Zuzeum : The Ear. Sveces, grāmata "Zuzānu kolekcija" latviski un angliski, džemperi, piespraudes, aproces un vēl. Tepat Lāčplēša ielā 101, 3. stāvā. Pieņemam bankas kartes. Bezmaksas stāvvieta.

@ Zuzeum : The Ear

Kino vakarā #9 skatīsimies 'fake news' jeb filmu "Tīkls" (Network, 1976). Amerikāņu satīra par izdomātu televīzijas kanālu UBS un tā cīņu ar zemiem reitingiem. Šis un pārējie kino vakari notiek mūsu birojā-veikalā-kinovietā ar jumta terasi Zuzeum : The Ear, Lāčplēša 101, 3. stāvā. Kino ciklu atbalsta kino projekts Spektrs, Grimbergen alus un ASV vēstniecība Latvijā. Pieteikties: hello@zuzeum.com.

@ Zuzeum : The Ear

Jauniešu programmas Zuzeum 101 dalībnieces uzsākušas darbu pie sava topošā izdevuma satura. Plānots, ka tas iznāks 2019. gada pavasarī. Atelpas brīdī no rakstīšanas tikāmies Zuzeum : The Ear uz Alises Pabērzas prezentāciju par to, ka šedevri rodas no kļūdām.

@ Zuzeum : The Ear

Zuzeum džemperus ar latviešu mākslinieku emoji jeb emociju ikonām meklējiet tepat mūsu veikalā Zuzeum : The Ear, 3. stāvā. Ilustrators Roberts Rūrāns radījis alter ego Džemmai Skulmei, Auseklim Baušķeniekam un Miervaldim Polim, par pamatu ņemot viņu pašu gleznas. Džemperi ir izšūti. Pieejamie izmēri : XSXL.

@ Zuzeum : The Ear

Zuzeum ēka vēl pārtaps, bet Zuzeum : The Ear jau notiek. Zuzeum : The Ear ir veikals-kinovieta ar jumta terasi, kā arī jauniešu programmas Zuzeum 101 tikšanās punkts. Šeit notiek kinovakari un citas aktivitātes plašai publikai, kas pastāvīgi un lielākā mērogā varēs noritēt pēc mākslas centra Zuzeum rekonstrukcijas. Zuzeum : The Ear atrodas 3. stāvā. Strādājam otrdien, ceturtdien, sestdien no 14.00 līdz 18.00, trešdien un piektdien no 14.00 līdz 20.00. Pirmdien un svētdien slēgts. 

@ Zuzeum : The Ear

Kino vakarā #5 skatīsimies Hičkoka filmu “Rear Window” (“Logs uz pagalmu”, 1954). Fotogrāfs ar lauztu kāju nododas kaimiņu vērošanai, līdz viens no tiem sāk uzvesties aizdomīgi slepkavnieciski. Šis un pārējie kino vakari notiek mūsu birojā-veikalā-kinovietā ar jumta terasi Zuzeum : The Ear, Lāčplēša 101, 3. stāvā. Kino ciklu atbalsta kino projekts Spektrs, Grimbergen alus un ASV vēstniecība Latvijā. Pieteikties: hello@zuzeum.com.

@ Zuzeum : The Ear

17. oktobrī plkst. 18.00 aicinām uz kino cikla "Baltie plankumi" trešo filmu “Dr. Strangelove” (“Doktors Streindžlavs”, 1964). Iespējams, 20. gadsimta labākā politiskā satīra par PSRS un ASV kodolkonfliktu, kurš varēja, bet nenotika. Politiski sociālo notikumu ietekme uz sabiedrību apskatīta arī Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles ekspozīcijā Zuzeum (apskatāma līdz 28. oktobrim). Kino ciklu atbalsta kino projekts Spektrs, Grimbergen alus un ASV vēstniecība Latvijā. Pieteikties: hello@zuzeum.com.

@ Zuzeum : The Ear

Sadarbībā ar kinoprojektu Spektrs un Grimbergen, uzsākam bezmaksas kino ciklu “Baltie plankumi”. 13. septembrī izrādīsim filmu “Her” (“Viņa”, 2013). Šis un pārējie kino vakari notiks jaunatklātajā birojā-veikalā-kinovietā ar jumta terasi Zuzeum : The Ear, Lāčplēša 101, 3. stāvā. Vietu skaits ierobežots, uz 13. septembra vakaru brīvu vietu vairs nav, bet aicinām sekot info par nākamajiem seansiem šeit.

@ Zuzeum : The Ear

No 2018. gada 13. septembra līdz 3. novembrim Mūkusalas Mākslas salonā norisināsies Latvijas māksliniekam Vladimiram Glušenkovam (1948–2009) veltīta izstāde “Absurda mitoloģija”. Pirmā retrospektīvā mākslinieka izstāde aptvers trīs nozīmīgas viņa radošo izpausmju formas — glezniecību, grafiku un dienasgrāmatu dizainu. 

@ Mūkusalas Mākslas salons

No 12. jūlijam līdz 1. septembrim Mūkusalas Mākslas salonā skatāma izstāde “Tautumeitas un tautudēli”. Elēģiski un ironiski provocējoši darbi no Zuzānu kolekcijas un privātkolekcijām.

@ Mūkusalas Mākslas salons

Ar pieņemšanu Zuzeum iekšpagalmā, kur drīz sliesies Zuzānu kolekcijas krātuve, atzīmējām pirmās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles atvēršanu Zuzeum un citviet pilsētā.

@ Zuzeum

Jaunums: iznācis piektais “Arterritory sarunas ar kolekcionāriem” izdevums. Lasiet intervijas ar 14 ietekmīgiem mākslas kolekcionāriem no 10 dažādām valstīm!

Zuzeum 101 komanda tikās ar populāro Mākslas detektīvu autori Luīzi Pastori, lai uzklausītu ieteikumus, kā uzrakstīt labu stāstu.

Svaigs: apjomīgais mākslas albums “Zuzānu kolekcija” tagad pieejams arī angļu valodā. Aizraujoši profesionāli lasāmviela par 230 latviešu mākslas darbiem. Pieprasiet Neputns grāmatnīcā.